Monedhë

Kategoritë

   
   
   
   
   
   
   
   

Postimet e fundit

artikulli-5gg
9 muaj më parë

Raporti jep parashikimin për avancimin e teknologjisë 5G deri në 2025!

artikulli-007
9 muaj më parë

Nokia do të prezantojë telefonin e ri në filmin James Bond!

artikulli-fbbb
9 muaj më parë

Ja sesi të pastroni historikun e kërkimit në Facebook!

Ja vlen për tu parë:
artikulli-android (1)
9 muaj më parë

1 miliardë telefonë Android rrezikohen nga hakerët!

artikulli-renie-apple
9 muaj më parë

Apple përballet me mungesë të iPhone për shkak të koronavirusit!

artikulli-display-120hz
9 muaj më parë

Ekranet me frekuencë të lartë: 60Hz, 90Hz dhe 120Hz të shpjeguara!

Ja vlen për tu parë:
artikulli-whats-up-dark-mode
9 muaj më parë

Veçoria e shumëkërkuar e WhatsApp e disponueshme për të gjithë përdoruesit!

artikulli-one-plus-8
9 muaj më parë

Mësohet data e debutimit të serive OnePlus 8!

google-dark-mode
9 muaj më parë

Një prej aplikacioneve më të rëndësishme të Google pajiset me “Dark Mode”!

Ja vlen për tu parë:
artikulli-microsoft
9 muaj më parë

Microsoft bën lëvizjen e papritur prë përdoruesit e iOS dhe Android!

artikulli-messenger
9 muaj më parë

Facebook bën atë që përdoruesit kanë pasur nevojë me Messenger!

artikulli-lenovo
9 muaj më parë

Lenovo sjell specifikimet e 2020 për laptopët e biznesit ThinkPad!