Monedhë

Kategoritë

   
   
   
   
   
   
   
   

Postimet e fundit

artikulli-elitare
11 muaj më parë

Një Trojan bankar mund të vjedhë kodet e gjeneruara nga Google Authenticator!

artikulli-instagram (1)
11 muaj më parë

Aplikacioni Instagram në Windows 10 sjell një funksion të shumëkërkuar!

artikulli-timex
11 muaj më parë

Kjo orë inteligjente ka një avantazh të madh ndaj rivalëve!

Ja vlen për tu parë:
artikulli-earth (1)
11 muaj më parë

Google ju deshën tre vite për të koduar një aplikacion ekzistues!

artikulli-brave
11 muaj më parë

Privatësia, ja shfletuesi që lë në hije Chrome, Firefox dhe Edge!

artikulli-signal
11 muaj më parë

Komisioni Evropian i kërkon stafit të përdorë rivalin e WhatsApp për të komunikuar!

Ja vlen për tu parë:
artikulli-bateri
11 muaj më parë

Evropa ka një plan për të rikthyer bateritë e zëvendësueshme tek smartfonët!

artikulli-xr
11 muaj më parë

Telefoni më i shitur i 2019-ës mund tju surprizojë!

marshall
11 muaj më parë

Brandi “Marshall” tashmë në Shpresa-Al !

Ja vlen për tu parë:
artikulli-cyborg
11 muaj më parë

Historia e një adoleshenti Cyborg!

artikulli-fbb
11 muaj më parë

Facebook me një aplikacion të ri për menaxhimin e faqeve!

artikulli-huawei-view-pro
11 muaj më parë

Huawei prezanton telefonët e parë për tregjet globale pa aplikacionet e Google!