Amazon Echo (4th Gen)

7,700 L

Amazon Echo 4th Gen eshte shoqeruesi perfekt. Asistente virtuale Alexa te integruar, muzike me cilesi te larte dhe plot bas e shume funksione te tjera nga Amazon te perfshira ne nje pajisje te vetme. Mund te lidhet me pajisje android edhe ios. Perdoret edhe si njesi qendrore per te perdorur pajisjet e tjera smart te cilat mund te lidhen me te.

Ka stok

SKU: DUN723-CH Modeli: 4th GEN Kategori:

Informacion shtesë

Peshë
8 kg
Brand
Color

Charcoal Gray

Smart Specs
Virtual Assistant Support

Amazon Alexa

OS Compatibility

Fire OS 5.3.3 or Later
Android 6.0 or Later
iOS 11.0 or Later

Speaker System
Drivers

1 x 1.6" / 4.1 cm Full-Range

Microphones
Microphone Mute

Yes

Connectivity
Audio

1 x 1/8" / 3.5 mm Output

Supported Bluetooth Profiles

A2DP
AVRCP

Wi-Fi Standards

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Wi-Fi Bands

2.4 GHz, 5 GHz

Physical
Material

Aluminum, Fabric, Plastic

Dimensions (W x H x D)

3.9 x 3.5 x 3.9" / 100 x 89 x 100 mm

Weight

12 oz / 341.3 g

Key Features

• More Music in More Rooms
• Make Your Life Easier at Home with Alexa
• Voice Control Your Home
• Alexa Guard Can Help You Keep Your Home Safe
• Alexa for Kids
• Designed to Protect Your Privacy
• Designed for Easy Setup and Use
• Eco-Friendly Design
• Connect with Others
• Bluetooth Support
• Setup Technology
• Accessibility Features
• Privacy Features

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim