I perdorur

Amazon Fire HD 10 G7 Red

9,500 L

Dizajn i thjeshte dhe mund te mbahet me vete kudo. Eshte i holle, i lehte dhe shume praktik. Lidhja perfekt mes performances dhe prakticitetit. Mund te lexohen libra, te shihen filma dhe shfaqje te ndryshme. Me hapsire te dedikuar per femijet. Per cdo pyetje mund te pyesni asistenten virtuale Alexa. 

S’ka stok

SKU: TAB014-R Modeli: SL056ZE Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Red

GENERAL
Dimensions

1 x 16 x 26 cm

Weight

498 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

PLATFORM
OS

Fire OS 5

Chipset

Mediatek MT8173

CPU

Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A73 & 4×2.0 GHz Cortex-A53)

Memory Internal
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Video Main

720p

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with dual speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

Yes

GPS

No

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

Up to 10 hours

FEATURES

10.1” Full HD display
Long battery life keeps you going
Alexa makes life easier

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

• Karikues
• Fishe karikimi