I perdorur

Amazon Fire HD 6 G4 16GB

4,300 L

Dizajn i thjeshte dhe mund te mbahet me vete kudo. Eshte i holle, i lehte dhe shume praktik. Lidhja perfekt mes performances dhe prakticitetit.

Ka stok

SKU: TAB012-B Modeli: PW98VM Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Dimensions

169 x 103 x 10.7 mm (6.65 x 4.06 x 0.42 in)

Weight

290 g (10.23 oz)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.0"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
OS

Android 4.4 (KitKat – customized), Fire 4

Chipset

Mediatek

CPU

Quad-core (2×1.5 GHz & 2×1.2 GHz)

Memory Internal
Ram

1GB

Memory Internal

16GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Video Main

Yes

Selfie Camera

VGA

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Bluetooth

Yes

GPS

No

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

up to 8hrs

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro

Other

Text-to-Speech English-language content reader

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

• Karikues
• Fishe karikimi