I perdorur

AOC I2475PXJ 23.8″ Monitor

11,100 L

Në shtëpi ose zyrë, ky monitor ofron performancë me 16.7 milion ngjyra dhe 5ms kohe reagimi. Stenda e rregullueshme sipas deshires e cila mund te rrotullohet, ngrihet, anohet madje te kthehet deri ne 90 grade per tju pershtatur nevojes se punes dhe kendit perfekt te shikimit.

Ka stok

Shitur: 9 copë

Informacion shtesë

Peshë
6 kg
Brand
Best for

Entertainment, Mixed Usage, Multimedia, Work From Home

Display
Screen size

23.8"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Response Time

5ms

Panel Type

IPS

Details

IPS-Type LCD

Backlight

WLED

Flickerfree

Yes

Aspect ratio

16:9

Brightness (typical)

250

Contrast (dynamic)

50M:1

Contrast (static)

1000:1

Pixel Pitch (H) (V)

0.2745

Diagonal (inch)

23.8

Active Screen Area (HxW)

527.04×296.46 mm

Viewing angle (CR10)

178/178 º

Display Colours

16.7 Million

COLOR RGB

72% NTSC

Scanning Frequency

30k-83kHz/50-76Hz

OSD languages

EN, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL ,CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP

Connections
Ports

DVI, HDMI, VGA

Signal Input

HDMI 1.4 x 1, VGA, DVI

Audio output

Headphone out (3,5mm)

Ergonomics
Pivot

Yes

Swivel

165/165 °

Tilt

5/25 °

Height Adjust Amount

130mm

Vesa Wallmount

100×100

Power details
Powersupply

Internal

Powersource

100 – 240V 50/60Hz

Power Consumption

On 15.4 watt, Off 0.3 watt
Standby 0.3 watt,

Dimensions
Product Dimensions (incl base)

423.7×554.4×193.5 mm

Product Dimensions (excl base)

340×554.4×45.1 mm

CartonDimensions

670x182x415 mm

Net Weight (excl package)

6

Gross Weight (incl package)

7.9

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6 Muaj