Ofertë!
I perdorur

Apple iMac 27″, 2017 8GB, 1TB SSD, Core i5

174,900 L 164,900 L

Transformojeni eksperiencen tuaj me kompjuterat Desktop duke perdorur All In One te fuqishem, te thjeshte per tu perdorur dhe teper elegant ne pamje. iMac i ri e con kete ide ne nje nivel tjeter, duke ju dhene mjetet e nevojshme per te bere pothuajse gjithcka.

  • Intel Core i5
  • 8GB RAM + 1TB SSD
  • 27″ Retina 4k Display
  • AMD Radeon Pro 570 4GB

Ka stok

Shitur: 8 copë
SKU: IMAC21 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
10 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5

Processor Frequency

3.4 GHz

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB SSD

DISPLAY
Screen size

27"

Display Type

Retina 4K

Display Resolution

5120 x 2880 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon Pro 570 4GB

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

9.44 kg

Height

51.6 cm

ACCESSIBILITY
Features

VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iMac
1 x Power Cord