I perdorur

Apple iMac Pro 27″, 2017 64GB, 2TB SSD, Intel® Xeon® W

414,900 L

Transformojeni eksperiencen tuaj me kompjuterat Desktop duke perdorur “All In One” te fuqishem, te thjeshte per tu perdorur dhe teper elegant ne pamje. iMac-u i ri e con kete ide ne nje nivel tjeter, duke ju dhene mjetet e nevojshme per te bere pothuajse gjithcka.

  • Intel® Xeon® W
  • 64GB RAM + 2TB SSD
  • 27″ Retina 5k Display
  • AMD Radeon Pro Vega 56 8GB

Ka stok

SKU: IMAC22 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
10 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® W

Processor Frequency

3.0 GHz

MEMORY & STORAGE
Ram

64GB

Ram Type

2666 MHz DDR4

Memory

2TB SSD

DISPLAY
Screen size

27"

Display Type

Retina 5K

Display Resolution

5120 x 2880 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Pro Vega 56 8GB

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

1080p FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 5.0 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

9.7 kg

Height

51.6 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iMac

1 x Power Cord