Apple Thunderbolt Display 27″

29,900 L

Ekran dytesor per iMac dhe Macbook. 27 inch me rezolucion 2k. Pershtatet me iMac dhe Macbook per te zgjeruar me shume pamjen dhe hapsiren e punes.

Ka stok

SKU: JOS01 Kategori: ,

Informacion shtesë

Peshë
12 kg
Brand
Display

27-inch (diagonal viewable) TFT Active-Matrix LCD display

Brightness

375 cd/m2

Colours

16.7 million

Viewing angle

178° horizontal; 178° vertical

Operating System

OS X v10.6.8 or later

Camera

Built-in FaceTime HD camera with microphone

Speaker

2.1

Temperature (Operating)

10° to 35° C

Dimensions

49.1 x 65 x 20.7 cm

Weight

10.8 kg

Compatibility

Compatible with Thunderbolt-enabled Mac computer, including MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini and iMac. The Apple Thunderbolt display is not compatible with MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 model)

Energy saver mode

1W or less

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim