I perdorur

BlackBerry Curve 9320

3,300 L

Bateri 1450 mAh. Ekran TFT 2.44 inch me rezolucion 320 x 240 pixel. Me permasa te vogla dhe tastiere te plote, cdo buton ka karakter te vecante.

Ka stok

SKU: TLPBC9320-B Modeli: 9320 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2012

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA

BODY
Dimensions

109 x 60 x 12.7 mm (4.29 x 2.36 x 0.5 in)

Weight

103 g (3.63 oz)

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,450 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSDHC

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

320 x 240 pixels

CAMERA
Main Camera

Single (3.15MP)

Features Main

LED flash

Video Main

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Bluetooth

2.1, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS

Radio

Stereo FM radio, RDS

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, compass
BBM key
MP3/eAAC+/WMA/WAV/Flac player
MP4/H.264/WMV player
Organizer
Document viewer
Voice memo/dial
Predictive text input

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim