Bose QuietComfort 35 Wireless Headphones II

23,600 L

Anullim te zhurmes se ambjentit. Asistent zanor Alexa dhe Google. Perberje me materiale te ciles se larte. Audio me kualitet te larte dhe shume bas. Te pajisura me mikrofon me te cilin mund te kryhen telefonata me cilesi te larte audio. Jetgjatesi baterie deri ne 20 ore. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Rose Gold

Active Noise Cancellation

Yes

Foldable

Yes

Number of Mics

2

NFC

Yes

Audio Connector to Source

1/8" / 3.5 mm

Cable Length

47.2" / 119.9 cm

Charging Port

Micro-USB

Battery Chemistry

Lithium-Ion

Runtime

20 Hours

Quick Charging Times

15 Minutes for 2.5 Hours

LED Indicator

Yes

Material of Construction

Fabric, Nylon, Steel

Dimensions

6.7 x 7.1 x 3.2" / 170.2 x 180.3 x 81.3 mm

Weight

8.3 oz / 235.31 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim