Classicline Wired Keyboard with mouse

1,600 L

Tastier dhe maus me kabllo dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Ndërkohë që do të jeni duke punuar në kompjuter nuk do të dëgjoni asnjë zhurmë nga mausi apo tastiera. Tastiera është rezistente ndaj ujit dhe me butona në madhësi të plotë. Mausi mund të përdoret me të dyja duart.

Ka stok

SKU: SBBG2001 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

USB

Cable Size

1.8m

Total weight

641 g

Compatible Device Types

pc, laptop

Compatible Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS

Features

• Keyboard
• Comfortable and quiet typing
• Full size keys and number pad
• Spill resistant
• Power, sleep and wake buttons
• 1.8m USB cable
• Mouse
• Optical sensor for fast response and high accuracy
• Suitable for both right and left hand users

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Optical mouse

1 x Keyboard

1 x User’s guide