Ofertë!
I perdorur

Dell Monitor UltraSharp 27″ U2715H, QHD

28,500 L 26,200 L

Monitor 27 inch me rezolucion 2560 x 1440 QHD. Mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te programeve te ndryshme dizajni dhe arkitekture.

S’ka stok

Shitur: 34 copë
SKU: MON19-B Modeli: U2715H Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Peshë
7 kg
Brand
Display
Display Resolution

1440 x 2560 pixels

Screen size

27"

Aspect Ratio

16:9

Panel Type, Surface

In-plane switching

Optimal resolution

2560 x 1440 at 60Hz

Contrast Ratio

1000: 1 (typical)
Dynamic Contrast Ratio : 2 Million:1 (Max)

Brightness

350 cd/m2 (typical)
50 cd/m2 (min)

Response Time

6ms

Refresh Rate

60Hz

Viewing Angle

(178° vertical / 178° horizontal)

Colour Support

• NTSC 72%
• sRGB 99%

Pixel Pitch

0.2331 mm

Backlight Technology

LED

Display Type

Widescreen Flat Panel Display

Display Screen Coating

Anti-glare, 3H Hard Coating

Flat Panel Mount Interface

VESA (100 mm)

Connectivity

• 2 HDMI(MHL) connector
• 1 Mini DisplayPort
• 1 DisplayPort (version 1.2)
• 1 DisplayPort out (MST)
• 1 Audio Line out (connect your speakers)
• 5 USB 3.0 ports – Downstream (4 at the back, 1 with battery charging)
• 1 USB 3.0 port – Upstream

Built-in-devices

USB 3.0 Hi-Speed Hub (with 1 USB upstream port and 5 USB downstream ports)

Security

Security lock slot (cable lock sold separately)
Anti-theft stand lock slot (to panel).

Dimensions & Weight
Dimensions with stand (H x W x D)

16.14" ~ 20.67" (409.9mm ~ 524.9 mm) x 24.12" (612.7 mm) x 8.07" (205.0 mm)

Weight

5kg

Power
Voltage Required

AC 120/230 V (50/60 Hz)

Power Consumption (Operational)

38.4 W

Power Consumption Stand by / Sleep

0.3 Watt

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj