Fiesta Bag for Laptop 15.6″ Generosity

1,500 L

Cante e pershtatshme per cdo model latopi 15.6 inch. Material cilesor dhe i forte per perdorim te perditshem. Hapesire e bollshme jo vetem per laptop por edhe per aksesore te tjere. 

Ka stok

SKU: CALAP0001 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand
Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim