FIFA 20 për PS4

7,000 L

Kete vit FIFA 20 sjell dy ane te jetes se Lojes se Botes, prestigjin e fazes profesionale dhe nje pervoje te tere autentike te re te futbollit.

Ka stok

Shitur: 46 copë
SKU: DES039 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim