I perdorur

Fujitsu ESPRIMO D756/E85+ 4GB, 1TB HDD, Core i5

18,900 L

Fujitsu ESPRIMO D756/E85+ është ai që po kërkoni. Ky model është kompakt dhe harxhon shumë pak energji. Vjen me kartë grafike “Intel® HD Graphics 530” dhe procesor të gjeneratës së 6-të “Intel® Core™ i5”. I përshtatshëm për një shumllojshmëri programesh dhe detyrash si: Paketa Office, navigimi në internet, programet e financës etj.

• Intel® Core™ i5-6500
• 4GB RAM, 1TB HDD
• Intel® HD Graphics 530

Ka stok

SKU: PC40 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion shtesë

Peshë
8 kg
Design
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
PROCESSOR

Intel® Core™ i5-6500

PROCESSOR FREQUENCY

3.2 – 3.6 GHz

PROCESSOR CORES

4

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

MEMORY

1 TB HDD

GRAPHICS
GRAPHIC CARD

Intel® HD Graphics 530

PORTS AND CONNECTORS
DETAILS

4 x USB 2.0 ports
4 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports
1 x DVI port
2 x DisplayPorts
2 x PS/2 ports
1 x Ethernet LAN (RJ-45) ports
1 x Microphone in
1 x Headphone outputs
1 x Line-out
1 x Line-in

COMMUNICATIONS

Communications LAN: 10,100,1000 Mbit/s

POWER
POWER DETAILS

280 W, input frequency 50 – 60 Hz

DIMENSIONS & WEIGHT
DIMENSIONS

332 x 338 x 89 mm

WEIGHT

8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Fujitsu ESPRIMO D756/E85+