I perdorur

Fujitsu ESPRIMO D756/E90+ 8GB, 130GB SSD, Intel Pentium

11,900 L

Fujitsu ESPRIMO D756/E90+ është ai që ju mungon në zyrë apo shtëpi. Ky model është kompakt dhe harxhon shumë pak energji. Vjen me kartë grafike “Intel® HD Graphics 530” dhe procesor Intel® Pentium® Dual Core. I përshtatshëm për një shumllojshmëri programesh dhe detyrash si: Paketa Office, navigimi në internet, programet e financës etj.

• Intel® Pentium® Dual Core
• 8GB RAM, 130GB SSD
• Intel® HD Graphics 530

Ka stok

SKU: PC41 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion shtesë

Peshë
8 kg
Brand
Design
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
PROCESSOR

Intel® Pentium® Dual Core

PROCESSOR FREQUENCY

3200 MHz

PROCESSOR CORES

2

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory Internal

130GB

GRAPHICS
GRAPHIC CARD

Intel HD Graphics 4600 + Nvidia NVS 315

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD burner

AUDIO
Audio connection type

Headphones + microphone

PORTS AND CONNECTORS
DETAILS

6 x USB 2
6 x USB 3
1 x RJ45
1 x COM port RS-232
2 x DVI
2 x DisplayPort

COMMUNICATIONS

10/100/1000 MBit / s Intel® I217LV

POWER
POWER DETAILS

280 W (Max. output), 90 V- 264 V

DIMENSIONS & WEIGHT
DIMENSIONS

332 x 338 x 89 mm

WEIGHT

8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Fujitsu ESPRIMO D756/E90+