Ofertë!

Harman Kardon Neo

8,900 L 8,000 L

Transmetoni muzike pa qene nevoja per kabull, me ane te Bluetooth dhe shijoni muziken me cilesi te larte me Harman Kardon Neo. Mund te lidhen deri ne 3 pajisje njekohesisht. Bateri te rikarikueshme dhe kohe degjimi deri ne 10 ore pa nderprerje. Merreni kudo me vete pasi nuk ze as hapsire as peshe.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
2 kg
Color

Copper Brown, Midnight Blue

AUDIO
Music Playing Time

up to 10 hours (varies by volume level and audio content)

Transducer Size

1 X 40mm

Frequency Range Hz (-10 dB)

130Hz – 20kHz

CONNECTIVITY
Bluetooth Frequency

2.402 – 2.480GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

0 – 9dBm

Bluetooth Version

4.2

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

110 x 110 x 34.1mm

Weight

251g

BATTERY
Battery Capacity

3.7V/1000mAh

Charging Time

3 hours

FEATURES
Details

BEAUTIFUL SOUND IN A SMALL PACKAGE
WIRELESS BLUETOOTH STREAMING
UP TO 10 HOURS OF PLAYTIME

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim