I perdorur

HP EliteDesk 705 G2 SFF 4GB, 500GB HDD AMD Pro A8

9,900 L

HP EliteDesk 705 G2 SFF është i shpejtë dhe mund ta përdorni për të kryer një shumëllojshmëri detyrash në vetëm shumë pak kohë. Është i përshtatshem për programe si: Powerpoint, Exel, dhe programe te cilët kerkojnë performancë mbi mesataren.

AMD PRO A8-Series
4GB RAM, 500GB HDD
AMD Radeon R7 Graphics

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion shtesë

Peshë
7 kg
Brand
Design
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
PROCESSOR

AMD PRO A8-8650B

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

MEMORY

500 GB HDD

GRAPHICS
GRAPHIC CARD

AMD Radeon R7

OPTICAL DRIVE
Optical drive type

DVD Super Multi

PORTS AND CONNECTORS
DETAILS

6 x USB 2.0 ports
4 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports
1 x VGA (D-Sub) ports
2 x Display Ports
2 x PS/2 ports
1 x Ethernet LAN (RJ-45) ports
1 x Microphone in
1 x Headphone outputs
1 x Line-out
1 x Line-in
1 x Serial ports

POWER
POWER DETAILS

200 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

338 x 380 x 100 mm

Weight

6.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP EliteDesk 705 G2 SFF