I perdorur

HP EliteDisplay E271i 27″ Monitor

22,500 L

Shihni më shumë në të njëjtën kohë pa shpërqendrime në rrugën tuaj dhe kaloni nëpër seksione më të mëdha të listës suaj të detyrave gjatë kohës para ekranit. Ngjyrë e përkryer deri në detajin më të imët. Paneli TFT LCD ruan gjallërinë dhe qartësinë në çdo pëllëmbë të ekranit. Punoni në mënyrë komode në ekranin e gjerë që rrit produktivitetin. Mund te kthehet edhe vertikalisht ne varesi te nevojave te perdoruesit.

Ka stok

SKU: MON11-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Peshë
8 kg
Brand
Color

Black

Product features
Screen size

27"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Response Time

7ms

Panel Type

IPS

Viewable image size

68.5 cm diagonal
27–inch diagonal

Display

68.5 cm wide screen
27 inches wide screen

Tilt capability

-5 to 30°

Video signal input

• Supports VGA analog (cables are provided with select models).
• Supports DVI digital (cables are provided with select models).
• Supports DisplayPort digital (cables are provided with select models).

Panel

Non-glare

Backlight

LED

Pivot capability

Rotate display to portrait mode

On-Screen Display (OSD) adjustments

Several languages for easy setup and screen optimization

Swivel and height adjustment capabilities

360°

Stand

Removable

Speaker

Supports an optional HP speaker bar

Security

Optional cable lock

Ports

D-Sub, DisplayPort, DVI-D, USB port

Details

2 x USB 2.0 (downstream)
1 x USB 2.0 (upstream)
1 x DisplayPort 1.2
1 x DVI-D Dual Link
1 x D-sub

Electrical specifications
Power source

100 – 240 V ac 50/60 Hz

Full power

40 W

Typical settings

35 W

Sleep

0.5 W

Switch off

0.5 W

Performance
COLOR RGB

65% AdobeRGB, 90%sRGB

Maximum graphic resolution

• 1920 x 1080 (60 Hz) analog input
• 1920 x 1080 (60 Hz) analog input

Optimum graphic resolution

• 1920 x 1080 (60 Hz) analog input
• 1920 x 1080 (60 Hz) analog input

Text mode

720 x 400

Horizontal frequency

24 to 94 kHz

Refresh Rate

76Hz

Physical specifications
Dimensions (H x W x D)

Highest position:
53.2 x 64.2 x 27.85 cm (20.94 x 25.27 x 10.96 in)

Maximum weight (Unpacked)

8.0 kg (17.64 lbs)

Environmental specifications
Operating

• Temperature:0 to 35° C (32 to 95° F)
• Altitude: 0 to 5000 m (0 to 16,400 ft)

Storage

• Temperature:-20 to 60° C (-4 to 140° F)
• Altitude:0 to 12192 m (0 to 40,000 ft)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6 Muaj