I perdorur

HP LaserJet Pro M477fdn A4 Colour Multifunction Laser Printer

21,500 L

Printer me ngjyra HP LaserJet Pro M477fdn i pershtatshem per zyra dhe shtëpi.Funksionon edhe si skaner, fotokopje dhe faks. M477fdn vjen me shpejtesi printimi deri ne 27 faqe per minute dhe rezolucion 600 x 600 dpi. I pershtatshem per formate letrash deri ne A4. Mund te lidhet me fishe edhe me USB.

Ka stok

SKU: PRT34 Modeli: M477FDN Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
18 kg
Brand
Print
Speed Monochrome

Up to 27ppm Mono Print

Speed Colour

Up to 27ppm Colour Print

Double Sided Printing

Automatic Double Sided Printing

First Page

9 secs First page

Product Group Output

A4

Printer Standard Resolution

600 x 600 dpi Print

Scan
Scanner Optical Resolution

1200 x 1200 dpi Scan

Scanner Resolution

Up to 1200 x 1200 dpi

Scan Facility Present

Yes

Double Sided Scan

Automatic

Scan Speed

Up to 27spm (Mono) / Up to 27spm (Colour)

Copy
Copy Resolution

Up to 600 x 600dpi Copy

Copy Facility Present

Yes

Fax
Fax Speed

33.6Kbps Fax

Fax Facility Present

Yes

Interfaces
Interface Type(s)

USB & Network

LCD Screen

10.9cm LCD Touch Screen

Airprint Compatible

Yes

System Specification
Processor

1200MHz Processor

Memory (Maximum)

256MB RAM

Media Handling
Paper Handling Input 1

250 Sheet Input Tray

Paper Handling Input 2

50 Sheet Multipurpose Tray

Automatic Document Feeder

50 Sheet DADF

Maximum Duplex Paper Weight

163gsm

Maximum Paper Weight

200gsm

Media Sizes Supported

A4/A5/A6/B5 (JIS)/B6 (JIS)/10 x 15 cm/postcards (JIS single, JIS double)/envelopes (DL, C5, B5)

Minimum Paper Weight

60gsm

Duty Cycle
Monthly Duty Cycle

50,000 Pages/Month

Mono or Colour Printer

Colour

Multifunction Summary

Print/Scan/Copy/Fax

Technology

Multifunction Laser Printer

Dimensions

416mm (w) x 400mm (h) x 472mm (d) – 23.2kg

Product Type

A4 Laser Printer

Software
Printer Languages

PCL6 & Postscript 3

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Color LaserJet Pro M477fdn,

1 x Preinstalled Cartridge

1 x Power cord