Ofertë!
I perdorur

HP Z440 Workstation 32GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Intel Xeon V4

124,900 L 118,900 L

Seria me e mirenjohur per tu perdorur ne pune dhe me kohe te gjata, Z440 mundesuar nga HP. Eshte i shpejte dhe mund te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme nga ato me te thjeshtat deri te me komplekset. Punoni per ore te tera pa u shqetesuar per performancen e kompjuterit pasi eshte i pajisur me procesor Intel® Xeon® Processor E5-1650 dhe karte grafike NVIDIA® Quadro® P5000 me 16GB memorie te dedikuar. I pershtatshem per te kryer pune te ndryshme ne arkitekture, inxhinjeri, dizajn etj.

  • Intel® Xeon® Processor E5-1650
  • 32GB RAM + 256GB SSD + 1TB HDD
  • NVIDIA® Quadro® P5000 16GB

S’ka stok

SKU: PC19 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Peshë
10 kg
Brand
Modeli

Z440

Color

Black

DESIGN
Best for

Create, Designer, Graphics, Media Creation

Type

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® Processor E5-1650

Processor Frequency

Processor Base Frequency 3.20 GHz
Max Turbo Frequency 3.80 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD + 1TB HDD

SSD details

SSD 2.5" + HDD

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro® P5000 16GB

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Ethernet Lan

LAN (Gigabit Ethernet)

PORTS AND CONNECTORS
Ports

Audio, LAN, PS/2, USB port

Details

8 x USB 3.0 (4 front, 4 rear)
1 x headphones/microphone (1 in front)
1 x microphone (1 in front)
1 x audio line-in
1 x audio line-out
2 x USB 2.0
1 x PS/2 keyboard
1 x PS/2 mouse
1 x LAN (Gigabit Ethernet)

Slots

8 (total) / 6 (free) x DIMM 288-pin
1 (total) / 0 (free) x CPU
1 (total) / 1 (free) x PCIe 2.0 x1 – half-length, full-height
2 (total) / 2 (free) x PCIe 3.0 x16 – full-length, full-height
1 (total) / 1 (free) x PCIe 2.0 x4 – full-length, full-height
1 (total) / 1 (free) x PCIe 3.0 x8 – full-length, full-height
1 (total) / 1 (free) x PCI – full-length, full-height

AUDIO
Audio Details

High Definition Audio

POWER
Power Details

700 Watt

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

16.7 x 44.4 x 43.1 cm

Weight

10kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj