JBL Pulse 3

19,000 L

JBL Pulse 3. Kombinimi i audios dhe dritave shumengjyreshe 360 grade te cilat ndryshohen sipas preferences me ane te aplikacionit te JBL. Rezistent ndaj ujit. Kohe perdorimi deri ne 12 ore. Mund te lidhet edhe me bokse te tjere JBL me ane te JBL Connect+. Reduktim zhurme dhe eko e bejne perfekt edhe per te kryer telefonata. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Color

Black, White

GENERAL
Output Power

20W

Music Playing Time

12 hours

Bluetooth Version

4.2

BATTERY
Battery Capacity

6,000 mAh

Charging Time

4.5 hours

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

22.3 x 9.2 x 9.2 cm

Weight

0.96 kg

FEATURES
Details

3.5 mm audio cable Input
Auto-power off
Bluetooth
JBL Connect+
Lightshow
Speakerphone
Voice Assistant integration
Waterproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim