JBL Pulse 4 Portable Bluetooth Speaker

22,500 L

Festoni ndryshe nen shoqerine e tingujve te paster nga boksi Pulse 4. Mund ta merrni kudo me vete dhe te shijoni shfaqjen e dritave LED me rezolucion te larte 360°.

S’ka stok

SKU: DUN504-B Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Music playing time

12hrs

Output power

20W

Bluetooth version

4.2

Battery capacity

7,260mAh

Charging time

3.5hrs

Dimensions

9.6 x 9.6 x 20.7cm

Weight

1.26kgs

Features

Auto-power off
Bluetooth
Lightshow
Waterproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x JBL Pulse 4
  • 1 x JBL branded Type C cable
  • 1 x Quick start guide
  • 1 x Safety sheet
  • 1 x warranty card