I perdorur

Laptop Apple Macbook Air 13″, 4GB, 128GB SSD, Core i5

52,500 L

Macbook Air 13’’ vjen me ekran 13 inch LED, tastieren magjike, mekanizmin te vecante te menteshave, audio me kualitet te larte. Shpejtesi dhe kualitet shume i larte.

  • Intel® Core™ i5-4260U
  • 4GB RAM + 128GB SSD
  • 13″ LED Display
  • Intel® HD Graphics 5000

Ka stok

SKU: LAP45 Modeli: MD760LL/B Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë
3 kg
Brand
Modeli

Macbook Air

DESIGN
Color

Silver

Type

Air

Processor
Processor

Intel® Core™ i5-4260U

Processor Frequency

Processor Base Frequency 1.40 GHz
Max Turbo Frequency 2.70 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Memory

128GB SSD

DISPLAY
Screen size

13"

Display Details

1440 x 900 WXGA+

GRAPHICS
Graphic Card

Integrated Graphics

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi

Wireless-AC

Bluetooth

Yes

CHARGING & EXPANSION
Ports Details

USB Ports (Total) – 2
USB 3.0 Type A Ports – 2
Thunderbolt Ports (Total) – 1
Headphone Jack
Ethernet Card

AUDIO
Built-in Microphones

Stereo speakers

3.5mm Headphone Jack

Yes

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD & TRACKPAD
Keyboard & Trackpad Details

Touchpad Type – Multi-touch

Backlit Keyboar

BATTERY & POWER
Battery Life

Battery Capacity

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.3 kg

Height

1.7 cm

ACCESSIBILITY & SECURITY
Features

Media Card Reader

Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6Muaj