I perdorur

Lenovo L440 14″, 4GB, 500GB HDD, 3550M

16,500 L

Me dizajn te ri, tastiere te plote dhe rezistente ndaj sasive te vogla te ujit, bateri qe zgjat dhe ekran me rezolucion te larte. Ne proporcion performanca me cmimin. I lehte ne peshe dhe mund te punoni ne cdo vend qe shkoni. 

  • Intel Pentium 3550M
  • 4GB RAM + 500GB HDD
  • 14″ HD Display
  • Intel® HD Graphics 4600

S’ka stok

SKU: LAP01 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Thinkpad

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel Pentium 3550M

Processor Frequency

2.60 GHz

Processor Cores

2

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

500GB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

HD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4600

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

7260BN 2×2 BGN

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x VGA
1 x USB 3.0
3 x USB 2.0
1 x Express Card (Smart Card)
1 x Mic/headphone combo
1 x RJ45
4-in-1 card reader (SD, MMC, SDHC, SDXC)
4-in-1 card reader (SD, MMC, SDHC, SDXC)
Mini DisplayPort

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

47 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.2 kg

Height

37.15 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

Optional

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim