I perdorur

Lenovo L450 14″, 4GB, 500GB HDD, Core i3

19,500 L

Me dizajn te ri, tastiere te plote dhe rezistente ndaj sasive te vogla te ujit, bateri qe zgjat dhe ekran me rezolucion te larte. Ne proporcion performanca me cmimin. I lehte ne peshe dhe mund te punoni ne cdo vend qe shkoni. 

  • Intel Core i3-5005U
  • 4GB RAM + 500GB HDD
  • 14″ HD Display
  • Intel® HD Graphics 5500

S’ka stok

SKU: LAP03 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Thinkpad

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-5005U

Processor Frequency

2.00 GHz

Processor Cores

2

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

500GB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

HD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 5500

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

7260BN 2×2 BGN

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

3 x USB 3.0 (1 x AlwaysOn)
Smart Card reader (optional)
Combo audio/microphone jack
Ethernet (RJ45)
4-in-1 card reader (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Dock Connector
VGA
Mini DisplayPort
Security keyhole

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

48 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2 kg

Height

25 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

Optional

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim