Marshall Kilburn II

40,700 L

Kilburn II peshon vetem 2.5 Kg dhe eshte me i zeshmi ne klasen e tij. Prodhon ze te paster dhe bas te thelle te cilat nuk mund te konkurohen nga bokse te tjere te ketyre permasave. Zeri qe shperndahet ne cdo drejtim do ju mahnise duke degjuar muziken tuaj te preferuar, ne ambjentet e jashtme ose te brendshme.

S’ka stok

SKU: DUN398-B Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
3 kg
Brand
Color

Black

AUDIO SPECIFICATIONS
FREQUENCY RANGE

52 – 20,000 Hz

ADJUSTABLE BASS AND TREBLE CONTROLS

Fine tune your music using the analogue controls on your speaker

STEREO/MONO

STEREO/MONO

MAXIMUM SOUND PRESSURE LEVEL

100.4 dB SPL @ 1 m

CABINET PRINCIPLE

Bass-reflex

POWER AMPLIFIERS

One 20 Watt Class D amplifier for the woofer
Two 8 Watt Class D amplifiers for the tweeters

CONTROLS AND CONNECTIVITY
WI-FI

No

TOP PANEL CONTROLS

Bluetooth button
Power/volume knob
Bass knob
Treble knob
Battery indicator

WIRED CONNECTIVITY

3.5 mm Input

WIRELESS CONNECTIVITY

Bluetooth 5.0 aptX

PHYSICAL UNIT
DIMENSIONS

243 x 162 x 140 mm
9.57 x 6.42 x 5.51 in

WEIGHT

2.5 kg
5.5 lb

POWER
MAINS INPUT VOLTAG

100 – 240 V

MAINS FREQUENCY

50/60 Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Kilburn II Portable Stereo Loudspeaker
Power cord
Quick Start Guide
Legal and Safety Information