Netis Wireless N Range Extender 300Mbps

1,900 L

Zgjerues i zones se mbulimit te rrjetit Wifi deri ne 300 Mbps, duke perfrocuar sinjalin egzistues. Vendosen ne prize, dhe duke perdorur rrjetin elektrik te shtepis ben te mundur shperndarje wireless me sinjal te forte konstant.

Ka stok

SKU: SGZA0705 Kategori: , , ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Wireless
Standards

IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Signal Rate

Up to 300Mbps

Frequency Range

2.4-2.4835GHz

Transmit Power

20dBm(MAX)

Wireless Modes

Range Extender, Router

Wireless Security

Support 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)

Hardware
Interface

1* 10/100Mbps Ethernet port

Buttons

WPS
Range Extender mode: WPS/Default function
Router mode: Normal Power/High Power/Default function

LED Indicators

Signal

Antenna

2* internal antenna

Power Supply

100-240V AC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1* E1+
1* Ethernet Cable
1* Quick Installation Guide