Picun B6 Foldable Wireless Bluetooth Headphone

2,600 L

Kufje stereo me Bluetooth 4.2 ju ofrojne cilesi te jashtezakonshme.

Zgjedhje e mire per te degjuar muzike, shikuar film, pergjigjur telefonatave, etj. Ka mikrofoni te integruar. Bas te fuqishem te thelle me tone te mesme dhe ekuilibruar per sinkronizimin me pajisjet tuaja te preferuara.

Bateria qe mban 15-20 ore gjate perdorimit me Bluetooth. Ju gjithashtu mund ta perdorni ate si nje kufje me kabllo mini-jack qe kufjet te mos fiken kurre.

Mjaft te rehatshme per veshin kur perdoren ne kohe te gjate.

Palosen dhe zene shume pak vend.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Gray, Rose Gold

GENERAL
Model

b6

Type

Over-ear

Material

Metal,PC

Wearing type

Headband

PRODUCT DETAILS
Application

Gaming,Sport

Compatible with

Computer,iPhone,Mobile phone

Connectivity

Wired and Wireless

Frequency response

20-20000Hz

Impedance

32ohms

Sensitivity

108 dB ± 3dB

Music Time

7.5h

Standby time

30h

Talk time

5h

EXTENDED FUNCTION
Bluetooth

V4.1

Bluetooth distance

W/O obstacles 10m

External Memory

TF card

Max. of External memory

16GB

BATTERY INFORMATION
Battery Type

Built-in

Battery Capacity(mAh)

500mAh Li-ion Battery

DIMENSIONS AND WEIGHT
Product weight

0.1980 kg

Package weight

0.4200 kg

Package size (L x W x H)

21.00 x 18.00 x 9.50 cm / 8.27 x 7.09 x 3.74 inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of Headsets
1 x 3.5mm Audio Cable
1 x X USB-Mirco Charging Cable
1 x English User Manual