PlayStation 4 Slim 500GB Console

39,500 L

Dizajn me i holle dhe i lehte, me pamje elegante dhe pajisur me fuqin e vertete te PlayStation 4. Pamjet vizuale jane me reale, dhe te ngjashme me ate qe mund te shohi syri i njeriut.

S’ka stok

Shitur: 224 copë
SKU: TNP460 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Memory Internal

500GB

Ram

GDDR5 8GB

External dimensions

Approx. 265×39×288 mm (width × height × length)
(excludes largest projection)

Mass

Approx. 2.1 kg

BD/ DVD drive (read only)

BD × 6 CAV
DVD × 8 CAV

Input/ Output

Super-Speed USB (USB 3.1 Gen1) port × 2
AUX port × 1

Networking

Ethernet(10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth®v4.0

Power

AC 100-240V, 50/60Hz

Power consumption

Max. 165W

Operating Temperature

5 ºC – 35ºC

AV output

HDMI™ out port (HDR output supported)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim