PS4 Pro 1TB + Fortnite Voucher

47,000 L

Kapacitet prej 1TB. Hapsire shume e madhe per te luajtur te gjitha lojrat me ne ze te momentit. Me i fuqishem, performance dhe grafike te larte. Transmetim te lojrave edhe ne rezolucion 4K. Pervec lojrave Playstation 4 ofron edhe shume mundesi te tjera argetimi, si Netflix. Ne paketim vjen edhe loja me e njohur Fortnite. 

S’ka stok

Shitur: 124 copë
SKU: DES037 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand
PlayStation 4

PRO

Bundle

PS4 Pro 1TB + Fortnite Voucher

Main processor

Single-chip custom processor
CPU: x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores
GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine

Ram

GDDR5 8GB

Memory Internal

1TB

External dimensions

Approx. 295×55×327 mm (width × height × length)

Weight

Approx. 3.3 kg

BD/ DVD drive

BD × 6 CAV
DVD × 8 CAV

Input/ Output

Super-Speed USB (USB 3.1 Gen.1) port × 3
AUX port × 1

Networking

Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth® 4.0 (LE)

Power

AC 100-240V, 50/60Hz

Power consumption

Max. 310W

AV output

HDMI™ out port (supports 4K/HDR)
DIGITAL OUT (OPTICAL) port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim