QCY T10 Bluetooth Headphones

2,600 L

Ne proporcion cmimi me performancen. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat gjithe diten.

Ka stok

Shitur: 145 copë
SKU: QCY-T10 Modeli: QCY-T10 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Type

In-Ear

Connectivity

Wireless

Transmission range

10 meters

Charging Time

2H

Music Time

4H

Standby time

about 80 hours

Talk time

Headphone 4 hours, charging the cartridge battery life 24 hours

Battery Capacity

600mAh

Product weight

3.7g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim