QCY T9 Bluetooth Headphones

1,800 L

Ne proporcion cmimi me performancen. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat gjithe diten.

Ka stok

SKU: QCY-T9 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Type

In-Ear

Connectivity

Wireless

Transmission range

10 meters

Charging Time

2H

Music Time

4H

Standby time

about 70 hours

Talk time

Headphone 4 hours, charging the cartridge battery life 24 hours

Battery Capacity

Headphones 43mAh, 380mAh charging warehouse

Product weight

0.0450 kg

Product size

7.00 x 3.70 x 3.00 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim