Samsung Galaxy Watch 3 R850

33,900 L

Dizajn real dhe shumë I rafinuar I orës. Monitorimi më i përparuar I parametrave shëndetsorë. Përvoja më e mirë në njoftime dhe muzikë. Matja e oksigjenit ne gjak me reze ultra te kuqe me perpikmeri. Ky model ka funksion te ndjej kur behet levizje e papritur si renia nga lartesite dhe te kontaktoj dhe dergoje vendodhjen tuaj nje numri te regjistruar per emergjenca. Me mbi 120 modalitete te aktivitetit fizik.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Mystic Bronze, Mystic Silver

Watch Size

41mm

Bluetooth

Bluetooth v5.0

Weight

48.2g

Dimensions

41 x 42.5 x 11.3 mm

Technology

Super AMOLED

Resolution

360 x 360

Colour Depth

16M

RAM Size

1 GB

ROM Size

8 GB

CPU Speed

1.15GHz

CPU Type

Dual-Core

Standard Battery Capacity

247mAh

Sensors

Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Light Sensor, Optical Heart Rate Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Galaxy Watch3
Wireless Charger
QSG (Quick Start Guide)

Garancia e produktit

12 Muaj