I perdorur

Samsung MultiXpress 8640ND Multifunction Laser Printer

15,900 L

Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje. I pershtatshem per zyra dhe kancelari. Shpejtesi printimi deri ne 38 faqe per minute. I pershtatshem per formatin A4. Printim bardh e zi dhe me ngjyra. Mund te lidhet me fishe edhe me USB.

S’ka stok

SKU: PRT27 Modeli: C8640ND Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë
80 kg
Brand
Print
Speed Monochrome

Up to 38ppm Mono Print

Printer Resolution

9600 x 600 dpi Print

Speed Colour

Up to 38ppm Colour Print

Double Sided Printing Unit (Duplex)

Yes , Standard

Double Sided Printing

Duplex ADF & Automatic Double Sided Printing

Product Group Output

A4

Scan
Scanner Optical Resolution

600 x 600 dpi Scan

Scanner Resolution Enhanced

4,800 x 4,800 dpi Scan

Double Sided Scan

Automatic

Scan Facility Present

Yes

Scan File Format

TIFF-S,TIFF-M,JPEG,PDF,Compact PDF,XPS

Scan Method

White-LED Scan Lamp Type of CCD

Scan Resolution

Up to 4800 x 4800 dpi (Hardware), Up to 600 x 600 dpi (Optical)

Scan Type

Colour Scanner

Copy
Copy Resolution

Up to 600 x 600 dpi Copy

Copy Facility Present

Yes

Fax
Fax Facility Present

Optional

Interfaces
Interface Type(s)

USB & Network

LCD Screen

7" Colour Touchscreen LCD

Network Ready

Yes

USB Port

Yes

USB Ports

1 x USB 2.0

System Specification
Hard Disk Drive

320GB

Memory (Maximum)

1GB RAM

Compatibility
Operating Systems Supported

Windows & Mac Compatible

Media Handling
Paper Handling Input 1

520 Sheet Input Tray

Paper Handling Input 2

100 Sheet MPT

Automatic Document Feeder

Yes

Maximum Duplex Paper Weight

105gsm

Maximum Copies

1 to 9999

Maximum Input Capacity

2180 Sheet

Minimum Paper Size

A4

Media Supported

Plain Paper, Thin Paper, Bond, Punched, Pre-Printed, Recycled, Label, CardStock, Letterhead, Thick, Cotton, Coloured, Archive, Glossy

Paper Handling Output

500 Sheets

Duty Cycle
Monthly Duty Cycle

200k Pages Per Month

Mono or Colour Printer

Colour

Multifunction Summary

Print/Copy/Scan

Technology

Multifunction Laser Printer

Dimensions

550mm (W) x 523mm (D) x 776mm (H) – Weight 70.4kg

Product Type

A3 Laser Printer

Software
Printer Languages

PCL5C, PCL6(XL), PostScript Level3, PDF 1.7+, XPS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung CLX-8640ND colour printer,

1 x Power Cord

1 x Preinstalled Cartridge