I perdorur

Samsung MultiXpress SL-X4300LX Multifunctional Laser Printer

26,500 L

Printer, fotokopje dhe skaner te treja në një. Samsung MultiXpress SL-X4300LX është i përshtatshëm për zyra dhe kancelari. Ka shpejtësi printimi dhe fotokopjimi deri në 30 faqe për minutë dhe rezolucion deri ne 1200 x 1200 dpi.

Ka stok

SKU: PRT28 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion shtesë

Peshë
90 kg
Brand
Print technology

Laser

Printing

Colour printing

Duplex printing

Yes

Maximum resolution

1200 x 1200 DPI

Print speed (black, normal quality, A4/US Letter)

30 ppm

Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter)

30 ppm

Time to first page (black, normal)

9 s

Time to first page (colour, normal)

11.5 s

Copying
Copying type

Colour copying

Maximum copy resolution

600 x 600 DPI

Copy speed (black, normal quality, A3)

30 cpm

Copy speed (colour, normal quality, A3)

30 cpm

Maximum number of copies

9999 copies

Copier resize

25 – 400%

Scanning
Scanning typing

Colour scanning

Optical scanning resolution

600 x 600 DPI

Scanner type

Flatbed & ADF scanner

Scan to

E-mail, FTP, File, PC, SMB, USB

Scan speed (colour)

80 ppm

Scan speed (black)

80 ppm

Image formats supported

JPG,TIFF

Document formats supported

PDF,XPS

Features
Maximum duty cycle

120000 pages per month

Page description languages

PCL 5,PCL 6,PDF 1.7,PostScript 3

All-In-One-multitasking

Yes

Input & output capacity
Total number of input trays

2

Total input capacity

100 sheets

Total output capacity

500 sheets

Auto document feeder (ADF)

Yes

Paper handling
Maximum ISO A-series paper size

A3

Paper tray media types

Bond paper, Glossy paper, Heavy paper, Letterhead, Plain paper, Pre-printed, Thin paper

ISO A-series sizes (A0...A9)

A3,A4,A5,A6

ISO B-series sizes (B0...B9)

B4,B5

JIS B-series sizes (B0...B9)

B5

Envelopes sizes

C4

Ports & interfaces
Standard interfaces

USB 2.0

USB port

Yes

Network
Ethernet LAN

Yes

System requirements
Windows operating systems supported

Windows 7,Windows 8,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64

Mac operating systems supported

Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.2 Jaguar,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks

Linux operating systems supported

Debian 7.0,Debian 8.0,Fedora 17,Fedora 18,Fedora 21,Fedora 22,Fedora 23,Fedora 24,Fedora 25,Red Hat Enterprise Linux WS 5.0,Red Hat Enterprise Linux WS 6.0,Red Hat Enterprise Linux WS 7.0,SuSE Linux 12.3,Ubuntu 12.04,Ubuntu 12.10,Ubuntu 13.04,Ubuntu 13.10,Ubuntu 14.04,Ubuntu 14.10,Ubuntu 15.04,Ubuntu 15.10,Ubuntu 16.04,Ubuntu 16.10

Server operating systems supported

SUSE Linux Enterprise Server 11,SUSE Linux Enterprise Server 12,Windows Server 2003,Windows Server 2003 x64,Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2008 x64,Windows Server 2012,Windows Server 2016

Minimum RAM

1024 MB

Minimum storage drive space

1024 MB

Minimum processor

933

Dimensions

566 mm x 640 mm x 879 mm

Weight

89.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung MultiXpress SL-X4300LX Multifunctional Laser Printer

1 x Power Cord

1 x Preinstalled Cartridge