Smart Earphones QCY T6

2,500 L

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat gjithe diten.

Ka stok

SKU: QCY-T6 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Type

In-Ear

Connectivity

Wireless

Driver unit

6mm

Frequency response

20-20000Hz

Impedance

32ohms

Sensitivity

102 ± 2dB

SNR

58dB

Sound channel

Two-channel (stereo)

Charging Time

2H

Music Time

5.5H

Standby time

about 100 hours

Talk time

6H

Battery Capacity

60mAh ( single earphone ) /600mAh ( Charging box )

Product weight

0.0920 kg

Product size

7.36 x 7.36 x 4.69 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim