Sony The Last of Us Game

2,200 L

Loja “The last of us” eshte nje kombinim i aksionit dhe mbijeteses, ngjarjet qe ndodhin ne nje skenar apokaliptik ne te cilin njerezimi u shtyp nga nje semundje misterioze. Aventure e jashtezakonshme ju pret. 

Ka stok

SKU: ABT059 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Action / Adventure

Number of players

Single-Player Multi-Player

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim