TWS-T11 Wireless Earphones

1,500 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 12 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje.

S’ka stok

SKU: CNG1286 Modeli: TWS-T11 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Style

in-ear

Control Button

Yes

Wireless Type

Bluetooth

Frequency Response Range

20-20000Hz

Waterproof

Yes

Charging Box Battery

1800 mAh

Charging Time of Charging box

About 2 hours

Communication

Wireless

With Microphone

Yes

Resistance

16Ω

Sensitivity

± 5%

Bluetooth Protocal

HFP A2DP AVRCP AVDTP GAP SDP

Battery Hours

up to 5 Hours

Charging time of earphone

About 1.5 hours

Wireless Range

10m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim