Ofertë!

TWS Wireless Bluetooth Earbuds i12

1,200 L 700 L

Kufjet i12 mund te perdoren secila me vete. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Mund te kontrolloni volumin dhe te nderroni kenget thjeshte duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme.

Ka stok

SKU: i12 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Style

In-Ear

Vocalism Principle

Balanced Armature

Sensitivity

110±5dB

Microphone

Yes

Wireless Type

Bluetooth

Control Button

Yes

Frequency Response Range

20-20000Hz

Resistance

32Ω

Active Noise-Cancellation

No

Bluetooth

5.0

Case Battery

350mAh

Usage Time

3-4hrs

Total Duration

30-40hrs

Features

Touch Control
Auto Pairing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim