W21 TWS Bluetooth 5.0 Wireless Headphones

1,400 L

Kufjet W21 mund te perdoren secila me vete. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Mund te kontrolloni volumin dhe te nderroni kenget thjeshte duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme. Bluetooth 5.0 e cila i ben te pershtatshme per te luajtur lojera pa u shqetesuar ne vonesat e audios.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Style

In-Ear

Vocalism Principle

Balanced Armature

Sensitivity

110±5dB

Microphone

Yes

Wireless Type

Bluetooth

Control Button

Touch

Frequency Response Range

20-20000Hz

Resistance

32Ω

Active Noise-Cancellation

No

Earphone Capacity

30mAh (Included)

Charging Box Battery

300mAh (Included)

Standby Time

6 Hours

Using Time

about 3-4 Hours

Waterproof Level

IP68

Charging Box Size

55mm x 45mm x 25mm/2.17" x 1.77" x 0.98" (Approx.)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 Pair of Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual