Ofertë!

Xiaomi 70mai A400 Camera For Cars

11,500 L 9,500 L

Kamera  e perparme per makina te cdo lloj marke. Montohet shume thjeshte me adeziv ne pjesen e xhamit. Kend 140 grade dhe cilesi regjistrimi deri ne 2K. Mund te regjistroje me cilesi shume te larte edhe naten.

Ka stok

Shitur: 9 copë
SKU: DUN820-GR Modeli: A400 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Languages

Spanish, English, Portuguese, Japanese, Russian and Korean

Image
Sensor

GC4653

Resolution

2560×1440 px

FOV

145º

Aperture

F2.0

Technical parameters
Screen

2 "IPS

Storage

Supports Micro SD up to 128GB

Battery

500 mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi 70mai Kit Dash Cam A400 Black
  • 1 x Adhesive sticker
  • 2 x Electrostatic sticker
  • 1 x Micro USB Cable 3.5m
  • 1 x Car charger
  • 1 x User Manual