Xiaomi HIMO C20

65,900 L

Biciklete elektrike nga Xiaomi. Deri ne 80 km distance e kombinuar dhe 50 kilometer vetem me bateri.E lehte ne peshe, praktike dhe ze shume pak vend. E pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire dhe drite te kuqe pas.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
21 kg
Brand
Color

Gray, White

General
Type

Electric Moped Bicycle

Front and Rear Wheel Center Distance

965mm

Maximum Design Speed

25km / h

Electric Moped Continuous Sailing Mileage

≥80km

Only Electric Continuous Sailing Mileage

≈50km

100 km Power Consumption

0.72kw·h / 100km

Load Capacity

≈100kg

Battery Type

Lithium-ion battery

Battery

10,000 mAh

Battery Voltage

36V

Motor Power

250W

Tire Size

20-inch inflatable tires

Undervoltage Protection

31V

Overcurrent Protection

15A

Weight & Size
Product Weight

21.1kg

Package Weight

28.6kg

Product Size(L x W x H):

1470 × 610 × 1060mm

Package Size(L x W x H):

1540 x 320 x 780mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HIMO C20 Electric Bicycle
1 x Mudguards
1 x User Manual
1 x Power charger

Garancia e produktit

3 Muaj asistence teknike