Ofertë!

Xiaomi Mi 18W Power Bank Fast Charger

3,000 L 2,200 L

PowerBank 20.000mAh nga Xiaomi ka nje kapacitet ne dalje prej 12.4W(5.1V – 2.4A) deri ne 18W (12V – 1.5A). Mundeson karikim te shpejte dhe karikim te disa pajisjeve njekohesisht. Pajisur gjithashtu edhe me mbrojtje ndaj qarkut te shkurter.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Color

Black, Silver

Battery type

Lithium-ion polymer battery

BATTERY CAPACITY

10000 mAh

WORKING VOLTAGE

5-12 V

INPUT INTERFACE

Type C
Micro USB

Output interface

2x USB – A

Input parameters

Type-C 5V/2.1A, 9V/2.1A 12V/1.5A
MicroUSB: 5V/2.1A, 9V/2.1A 12V/1.5A

Single port output

5V = 2.0A

Output parameters

18W

Size

73.9×147.8X15.3mm

WEIGHT

185 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim