Xiaomi Mi Box S 2/8GB

6,990 L

Mi Box S fuqizohet nga Android TV, i lehte per tu perdorur dhe mbeshtet Google Assistant dhe Chromecast, si dhe siguron nje bote me permbajtje qe mund te shijoje e gjithë familja.

Ka stok

SKU: CNG981 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Brand
Operating System

Android 8.1

CPU

Cortex-A53 Quad-core 64bit

GPU

Mali-450

Ram

2GB

Memory Internal

8GB

Resolution

4K (3840 x 2160)

Wireless

802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim