Xiaomi Mi Dual Drivers Earphones Type-C

2,600 L

Kufje me fishe Type C Xiaomi. Te pershtatshme per te gjithe modelet e telefonave te cilet kane porte Type C. Te pajisura me mikrofon per te kryer telefonata. Audio me cilesi te larte si ne te degjuarit muzike por dhe ne te kryerit telefonata. Me ane te butonave mund te kontrollohet volumi, nderrohet muzika si dhe hapja e telefonatave.

 

Ka stok

SKU: DUN461 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Frequency range

20-40000Hz

microphone

Yes

Sensitivity

113dB

Resistance

32Ω

Connectors

Type C

Volume control

Yes

Communication

Wired

Vocalism principle

Dynamic

Control button

Yes

Line length

1.25m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim