Ofertë!
SUMMER TREND

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

52,500 L 48,900 L

Skuter elektrik nga Xiaomi. Motorr me performance te larte. Deri ne 45 km distance me nje karikim te vetem. Pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. E lehte ne peshe, praktike dhe ze shume pak vend. E pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire dhe drite te kuqe pas.

Ka stok

Shitur: 49 copë
SKU: CNG1135 Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
14.2 kg
Brand
General
Range

45km

Max. speed

25km/h (Max speed for each mode
Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)

Weight

14.2kg

Rated power

300W

Max. power

600W

Gradeability

20%

Braking

E-ABS and disc brake

Tires

8.5" front and rear pneumatic tires

Controller undervoltage protection

29V±0.5V

Controller current limit

17A±0.5A

Motor type

Brushless DC motor

Max. load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 16-50

Working temperature

-10°C to 40°C

Storage temperature

-20°C to 45°C

IP-rating

IP54

Charging time

8-9 hours

Battery Specs
Battery type

Lithium ion battery

Battery model

NED1004-K

Rated capacity

12800mAh/474Wh

Rated voltage

37 VDC

Maximum charging voltage

42 VDC

Charging temperature range

0°C~+40°C

Discharge temperature range

-20°C~+50°C

Battery weight

3 kg

Cyclical lifetime

500 charging cycles with power maintained above 70%

Adapter Specs
Output power

71W

Input current

2A MAX

Output current

1.7A

Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

Output voltage

42V

DC cable length

2m

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Mi Electric Scooter Pro 2 x1Power adapter x1Hexagon wrench x1Extended nozzle adapterX1Screws x5

    Tire x 1

    User manual

    Important information

    Specifications

Garancia e produktit

3 Muaj asistence teknike.