Xiaomi Mi Portable Mouse

2,600 L

Dizajn i vecante dhe i rehatshem. Mund te lidhet me wireless usb ose bluetooth ‘. Butona te cilet nuk bejne zhurme. Sensor me saktesi te larte deri ne 1200 dpi.

Ka stok

SKU: DUN169 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Sensor type

laser

Dimensions

110.2 x 57.2 x 23.6mm

Net weight

77.5g

Material

ABS and PC

Wireless connectivity

Bluetooth 4.0 and RF 2.4 GHz

Wireless range

up to 10m

Compatible with

Windows 10, macOS 10.10 or Android 6.0 and above

Features

– Lightweight and portable
– Made of durable materials
– Convenient bottom switch
– Supports Bluetooth and 2.4G
– Low battery consumption
– Ultra-precise 1200DPI sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim