Xiaomi Mi Sports Bluetooth Earphones

4,400 L

Audio me cilesi shume te larte e shoqeruar me bas te fuqishem. Dizajn I vecant por te rehatshme dhe sigurohen mire ne veshin tuaj. Rezistente ndaj djerses dhe ujit. Bluetooth 4.1. Jetegjatesi baterie deri ne 7 ore pa nderprerje. Te rehatshme, te lehta dhe rrine te fiksuara mire ne vesh, Eksperienca e te degjuarit ne nje nivel tjeter.

Ka stok

SKU: DUN459-W Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Bluetooth version

4.1

Operating range

10m

Charging time

2 hours

Maximum playback time

7 hours

Battery capacity

100mAh

Input

5v—200mA

Battery Type

Lithium-ion polymer battery

Bluetooth Profiles

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim